| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
The Dremel Versa Foam Pad is the solution for a variety of cleaning tasks including counter tops, stoves, ovens, sinks, microwaves, refrigerators and more. The multi-purpose cleaning pad combined with the Dremel Versa's high rotation speed scrubbing allows you to complete your cleaning jobs in no time.
| Colour: | White |
| Material: | Foam |
| Pack Size: | 3 |
| Torque (Max.): | 2,200 rpm |
| Depth: | Working diameter: 63.5mm |
| Working Diameter: | 63.5mm |