| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Colour: | White |
| Material: | Glass and Plastic |
| Lamp Base: | E14 |
| Wattage: | 60W (max.) |
| Voltage: | 220-240V, 50/60Hz |
| Height: | 200mm |
| Diameter: | 100mm |
| IP Rating: | IP20 (indoor use, no water protection) |
| Weight: | 0.44kg |