| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Colour: | White |
| Finish: | Matt |
| Material: | Polycarbonate |
| Mounting Type: | Recessed |
| Lamp Base: | GU10 |
| Number of Bulbs: | 1 x Bulb |
| Cutout: | ΓΈ60mm |
| Diameter: | 81mm |
| Size: | 81 x 40mm |
| IP Rating: | IP20 (indoor use, no water protection) |
| Technical Document: | Download |