| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Clear lines and yet so flexible - that is the Geberit iCon complete bathroom series in a nutshell. An extensive range of ceramic appliances and bathroom furniture in a modern design language provides the maximum in design flexibility and stands out due to its impressive versatility; for people who are just as multifaceted.
| Colour: | White |
| Finish: | Gloss |
| Material: | Fine Fire Clay |
| Mounting Type: | Wall Hung |
| Shape: | Diamond |
| Style: | Modern |
| Number of Bowls: | 1 Bowl |
| Overflow Protection: | No |
| Height: | 130mm |
| Width: | 330mm |
| Length: | 460mm |
| Bowl Width: | 180mm |
| Bowl Length: | 225mm |
| Waste Plug Diameter: | 32mm |