| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Colour: | Yellow, red and white |
| Material: | Plastic |
| Switch Colour: | Red |
| Number of Switches: | 1 |
| Poles: | 3 |
| Current: | 32A |
| Height: | 114mm |
| Width: | 114mm |
| Depth: | 72mm |
| Size: | 4 x 4 |
| IP Rating: | IP69 (dust-tight + protected against high-pressure, high-temperature wash-down jets) |