| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Mounting Type: | DIN Rail |
| Number of Modules: | 24 |
| Height: | 382mm |
| Width: | 318mm |
| Depth: | 72mm |
| IP Rating: | IP40 (indoor use, solid protection only, no water protection) |