| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Colour: | Black |
| Finish: | Matt |
| Mounting Type: | Surface |
| Shape: | Rectangle |
| Lamp Base: | Integrated LED |
| Number of Bulbs: | Integrated LEDs |
| Colour Temperature: | 6000K |
| Colour Spectrum: | Cool White |
| Dimmable: | No |
| Wattage: | 10W |
| Height: | 370mm |
| Width: | 290mm |
| Depth: | 230mm |
| IP Rating: | IP65 (dust-tight + protected against water jets) |