| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Colour: | Available in Champagne, Magnesium, Soft Aluminium or White |
| Finish: | Semi-Matt |
| Material: | Plastic |
| Socket Type: | Telephone (RJ11) |
| Number of Sockets: | 1 |
| Width: | 22.5mm |
| Length: | 45mm |
| Module Width: | 1 Modules Wide |
| Weight: | 162g |