| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
A bathroom accessories collection inspired by the idea of man and nature co-existing in unity. Escape the hustle and bustle of modern-day living by creating the perfect sanctuary with our Unity Range of bathroom accessories.
| Colour: | Silver |
| Finish: | Polished Chrome |
| Material: | Grade 304 Stainless Steel |
| Mounting Type: | Wall Mount |
| Style: | Modern |
| Height: | 32mm |
| Length: | 179mm |
| Projection: | 77mm |
| Roll Arm Length: | 105mm |
| Technical Document: | Download |