| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Colour: | Black and White |
| Material: | Die-Cast Aluminium |
| Diffuser Colour: | Clear |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Lamp Base: | Integrated LED |
| Lamp Technology: | LED |
| LED Chip: | 2835 Sanan |
| Colour Temperature: | 6000K |
| Colour Spectrum: | Cool White |
| Lumen Output: | 850lm |
| Lumen per Watt: | 85lm/W |
| Colour Rendering Index (CRI): | >83 |
| Beam Angle: | 120° |
| Dimmable: | No |
| Wattage: | 10W |
| Voltage: | 200 - 260V |
| Height: | 68mm |
| Width: | 78mm |
| Depth: | 32mm |
| Cord Length: | 500mm |
| Operating Temperature: | -35 to 45°C |
| IP Rating: | IP65 (dust-tight + protected against water jets) |