| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Colour: | Available in Black or Copper |
| Material: | Steel |
| Shade Colour: | Available in Black or Copper |
| Shape: | Cone / Cluster |
| Style: | Modern |
| Lamp Base: | E27 |
| Number of Bulbs: | 3 x Bulbs |
| Wattage: | 60W |
| Voltage: | 220 - 240V |
| Height: | 220mm |
| Diameter: | 325mm |
| Cord Length: | 880mm |
| IP Rating: | IP20 |