| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Colour: | White |
| Material: | Plastic |
| Lamp Type: | 14W |
| Colour Temperature: | 4000K |
| Lumen Output: | 135lm |
| Dimmable: | No |
| Wattage: | 1.5W |
| Voltage: | 240V |
| IP Rating: | IP20 (indoor use, no water protection) |