| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Colour: | Sand Gold with White Inner |
| Finish: | Matt |
| Material: | Metal |
| Lamp Base: | E14 |
| Wattage: | 10W |
| Voltage: | 230V |
| Height: | 480mm |
| Width: | 480mm |
| Depth: | 275mm |
| IP Rating: | IP20 (indoor use, no water protection) |