| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Colour: | Available in Black or White |
| Finish: | Matt |
| Material: | Aluminium |
| Lamp Base: | N/A |
| Colour Temperature: | 3000K |
| Colour Spectrum: | Warm White |
| Lumen Output: | 1940lm |
| Lamp Life Hours: | 30000 hrs |
| Wattage: | 10W |
| Voltage: | 230V |
| Height: | 80mm |
| Width: | 200mm |
| Depth: | 100mm |