| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Colour: | White |
| Lamp Base: | E14 |
| Lamp Shape: | Stick |
| Lamp Technology: | LED |
| Colour Temperature: | Available in 3000K or 4000K |
| Colour Spectrum: | Available in Warm White or Daylight |
| Lumen Output: | 475lm |
| Lumen per Watt: | 67.85lm/W |
| Dimmable: | Yes |
| Wattage: | 7W |
| Voltage: | 230V |