| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Colour: | Available in Black or White |
| Finish: | Matt |
| Material: | Shockproof Resin |
| Mounting Type: | Surface |
| Shape: | Square |
| Style: | Modern |
| Lamp Base: | N/A |
| Lamp Technology: | LED |
| Number of Bulbs: | Integrated LED |
| Colour Temperature: | CTC |
| Colour Spectrum: | CTC |
| Lumen Output: | 400lm |
| Lumen per Watt: | 125lm/W |
| Colour Rendering Index (CRI): | 80 |
| Dimmable: | No |
| Wattage: | 3.2W |
| Voltage: | 230V |
| Height: | 150mm |
| Width: | 150mm |
| Depth: | 45mm |
| Insulation Class: | II |
| IP Rating: | IP55 (dust-protected + protected against water jets) |