| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Colour: | Gold |
| Material: | Metal |
| Lamp Base: | E14 |
| Wattage: | 50W (5 x 10W) |
| Voltage: | 230V |
| Height: | 2500mm |
| Width: | 150mm |
| Length: | 1000mm |
| IP Rating: | IP20 (indoor use, no water protection) |