| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
This is a GU10 lamp holder with bracket, for use with downlights.
| Colour: | Cream |
| Material: | Porcelain & Metal |
| Lamp Base: | GU10 |
| Wattage: | 50W Max. |
| Voltage: | 230V, 50Hz |
| Height: | 20mm |
| Width: | 30mm |
| Length: | 140mm |
| Pack Size: | 1pc |