| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Colour: | White |
| Output Power: | 100W max |
| Output Current: | 4 x 1.04A |
| Input Voltage: | 220 - 240VAC |
| Output Voltage: | 4 X 24V DC |
| Output Frequency: | 868MHz |
| Height: | 32mm |
| Width: | 64mm |
| Length: | 244mm |