| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Colour: | White and Blue |
| Material: | Plastic |
| Switch Type: | Day/Night Switch |
| Light Intensity: | 5 - 15 Lux |
| Current: | 6A |
| Voltage: | 220 - 240V AC |
| Height: | 49mm |
| Width: | 45mm |
| Length: | 32mm |
| IP Rating: | IP44 (splash-resistant, bathrooms and sheltered outdoor areas) |