| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
A unique accessory designed for cutting hard materials.
| Material: | Metal |
| RPM (Max.): | 20000rpm |
| Length: | 38mm |
| Depth: | 11mm |
| Working Diameter: | 38mm |
| Shank Diameter: | 3.2mm |